حضور در آسایشگاه انوار آفتاب، تلنگری است تا فراموش نکنم وظیفه سنگینی داریم

 استاندار قم گفت: حضور بنده در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب، تلنگری است تا فراموش نکنم وظیفه سنگینی داریم

 

سید محمد تقی شاهچراغی در حاشیه بازدید از  آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: خداوند بزرگ توفیق داد در مرکز نگهداری معلولین و سالمندان انوار آفتاب وابسته به سازمان بهزستی حضور پیدا کنم، به نظر می رسد این دیدار تلنگری است که فراموش نکنم وظیفه ما چقدر سنگین است.

استاندار قم بیان کرد: از زحمات همه خادمان قدردانی می کنم، رسیدگی به این عزیزان به معنای تکریم انسان های بزرگی است که هیچ وقت معلولیت برای آنها محدودیت نیست.

وی تصریح کر: این ها کسانی که به رغم داشتن برخی محدودیتهای جسمی و بعضاً ذهنی در عرصه های مختلف اجتماعی، سرافراز و موفق و پیروز عمل می کنند و مصداق و تجلی بارز حکمت و رحمت پروردگارند.

شاهچراغی تاکید کرد: بررسی مشکلات و مطالبات بحق معلولین و میزان تحقق قانون جامع حمایت از معلولین بسیار اهمیت دارد و امید است بتوان در جهت شکوفایی استعدادهای معلولین، مناسب سازی فضاهای مختلف شهری و عمومی واداری برای رفاه بیشتر این قشر عزیز تلاش کرد.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.