پیام تبریک مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب به مناسبت عید فطر

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم، با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفته و از نیکوکاران و خیرین همیشه همراه و مددکاران و پرسنل تلاشگر قدردانی کرد.
ادامه مطلب

با کمک مسئولین و خیرین برای بهسازی آسابشگاه انوار آفتاب قدم خیری برداریم

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم در بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: انشاالله با کمک مسئولین، خیرین و گروههای جهادی برای بهسازی آسابشگاه قدم خیری برداریم.
ادامه مطلب

از مواردی که باعث می شود محبت خداوند شهرمان را دربرگیرد حضور سالمندان است

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم با تاکید بر تکریم و بزرگداشت سالمندان اظهار داشت: یکی از مواردی که باعث می شود محبت خداوند شهرمان را دربرگیرد همین حضور و وجود پیرمردان و کهنسالان هست.
ادامه مطلب

گزارش تصویری؛ حضور اعضای شورای شهر قم در آسایشگاه انوار آفتاب

خانم نرگس نیازمند و آقایان امراللهی و محرری از اعضاء شورای شهر و حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی شهرداری از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بازدید کردند.
ادامه مطلب

آسایشگاه قم نیازمند بهسازی ساختمان، امکانات و محبت شهروندان می باشد

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین قم نیازمند بهسازی ساختمان، امکانات و از همه بیشتر محبت و صمیمیت شهروندان قمی می باشد .
ادامه مطلب

هر یک از عزیزان ساکن آسایشگاه، یادآور سال های طولانی تاریخ گذشته جامعه اند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: هر یک از عزیزان حاضر در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم، یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.
ادامه مطلب

گزارش تصویری؛ حضور سالمندان آسایشگاه انوار آفتاب قم در شهرستان کهک

تور گردشگری جمعی از سالمندان مقیم خانه سالمندان انوار آفتاب با حضور در شهر کهک و بازدید از خانه تاریخی ملاصدرا، عصارخانه کهک و بازارچه محصولات مددجویان بزگزار شد.
ادامه مطلب