رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم: خیرین قم در حال پیگیری مراکز توانبخشی و توانمندسازی سالمندان هستند

 

دکتر مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی به مناسبت هفته سلامت به همراه همراه از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار افتاب بازدید کرد.

 

دکتر مهدی مصری رئیس دانشگاه علوم پزشکی با قدردانی از مسئولین اسایشگاه سالمندان و معلولین انوار افتاب گفت: از متولیان امور آسایشگاه که با وجود سختی های زیاد به سالمندان ومعلولین خدمت می کنند تشکر فراوان داریم امید است همه مشارکت کنند که سالمند سالم و نیز کمتر شاهد معلولیت ها درجامعه باشیم.

 

وی افزود: درمان اعصاب و روان، مراکز توانبخشی و توانمندسازی سالمندان برنامه هایی است که خیرین در کنار دانشگاه در حال پیگیری هستند.

 

مصری همچنین با اشاره به اینکه امروز برای اولین بازدید از این مرکز را داشته ام، افزود: دانشگاه علوم پزشکی نیز تمام سعی خود را بر بهتر شدن وضعیت این مرکز خواهد گذاشت.

 

همچنین در پایان این بازدید جهت ارائه راهکار و خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مددجویان این مرکز نشستی مشترک برگزار شد.

 

خاطرنشان می شود در حاشیه این بازدید مراسم جشنی به همت مرکز بهداشت شهرستان یک قم برای این عزیزان برگزار شد.

 

برای دیدن گزارش تصویری این بازدید اینجا کلیک کنید.

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.