با دیدن معلولان و سالمندان، قدردانی نعمت صحت و سلامتی باید کرد

سرپرست اداره کل کتابخانه های استان قم بیان کرد: پاییز امسال در بین سالمندان و معلولان به معنای حدیث «نعمتان مجهولتان  الصحه والامان» کاملاّ محسوس شد با دیدن ایشان قدردانی نعمت صحت و سلامتی باید کرد.
ادامه مطلب

به بهانه روز جهانی معلولین؛ گزارش عملکرد مؤسسه انوار آفتاب در یکسال و نیم

به بهانه روز جهانی افراد داری معلولیت گزارش عملکرد یکسال و نیم مؤسسه انوار که شامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب، مرکز مثبت زندگی انوار آفتاب و مرکز اتیسم انوار آفتاب می باشد به شرح ذیل است.
ادامه مطلب

تمامی این کارها با یاری خیرینی رقم خورده است که پشتوانه اصلی ما بودند

تمامی این کارها با یاری خیرینی رقم خورده است که در این یک سال پشتوانه اصلی ما بودند؛ اگر همراهی ایشان نبود امکان انجام این همه تغییر نبود؛ خدا را شاکریم که توفیق خدمت و همراهی دوستان نیکوکاری را به ما عطا کرد.
ادامه مطلب

آرزو و خواسته‌ي هميشگي ما، سلامتي و زندگي بي درد براي همه‌‌ي انسان‌هاست

در اين يكسال اخير تمام تلاش مسئولین انوار آفتاب بهبود كيفيت زندگي عزيزان ساكن آسايشگاه قم و كاهش رنج و درد آنها بوده‌است؛ در جهت رسيدن به اين هدف، برنامه‌ريزي‌ها دوچندان و نظارت بيشتری نياز بود.
ادامه مطلب

تلاش مسئولین آسایشگاه انوار آفتاب قم شایسته بهترین تقدیرهاست

خانم زند از فعالان رسانه ای با بیان اینکه امیدواریم اصحاب هنر، فرهنگ و رسانه نیز همپای خیرین تلاش کنند تا بتوان امکانات و تجهیزات بهتری برای مددجویان اسایشگاه قم فراهم کرد؛ تلاش های مدیران آسایشگاه را ستود.
ادامه مطلب

شاهد رشد، شکوفایی و تغییرات زیادی در آسایشگاه قم بوده ایم

حمید عبادتی یکی از هنرمندان قم گفت: شاهد رشد، شکوفایی، پویایی و تغییرات زیادی در آسایشگاه قم بوده ایم که این پویایی را به وضوح میتوانستیم در سیمای مددجویان حین برگزاری جشن مشاهده کنیم.
ادامه مطلب

باید به مسئولین آسایشگاه برای انجام کارها در این یکسال دست مریزاد گفت

حاج محمود پارچه باف رییس ستاد مردمی کمک رسانی کریمه اهل بیت علیهم السلام پس از بازدید از اسایشگاه انوار افتاب به مسئولین آسایشگاه برای کارهای انجام شده در این یک سال دست مریزاد گفت.
ادامه مطلب

گفتگوی مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم با رادیو ایران

خانم فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم در ارتباط با برنامه پارک ساعی رادیو ایران درباره موسسه و آسایشگاه انوار آفتاب به گفتگو نشست.
ادامه مطلب