مددجویان مرکز انوار آفتاب به دیدن نمایش "پاهای خانم هزار پا" رفتند

 

نمایش "پاهای خانم هزار پا"  در اولین شب اجرا مهمان مددجویان بهزیستی و تعدادی از سالمندان و معلولین سالمندان آسایشگاه انوار آفتاب بود.

 

شامگاه چهارشنبه 12 مهرماه نمایش "پاهای خانم هزار پا" نوشته ندا حاجی بابایی و به کارگردانی مهدی خجستگی با حضور مددجویان بهزیستی و خانواده آنها به روی صحنه رفت.

 

در این اجرا مددجویان آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب، زندگی سبز و خانواده مددجویان مثبت زندگی انوار آفتاب حضور داشتند.

 

این نمایش داستان هزارپایی را روایت میکند که از دست پاهای خود خسته شده و از شهر بیرون میرود و در ادامه با کرمی روبرو میشود که پایی ندارد و...

 

بازیگران این گروه  عمدتا از هنرمندان توانمند و حرفه ایی هنر نمایش بوده و اکثر آنها را معلولین جسمی حرکتی و نانیسم و ناشنوا تشکیل داده است.

 

برای آشنایی با موسسه انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.