کار کسانی که چون فرشته در این آسایشگاه فعالیت دارند واقعا ستودنی است

 

یکی از خبرنگاران پیشکسوت در قم گفت: اینکه عده ای همچون فرشته بدون چشمداشت به کمک معلولان و سالمندان شتافته اند واقعا ستودنی است.

عباس اصفهانیان در بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: قبل از بازدید تصور می‌کردم تمام هزینه نگهداری معلولین و سالمندان در این مرکز توسط دولت تامین می‌شود اما متوجه شدم که این هزینه سنگین توسط موسسه خیریه انوار آفتاب تامین می‌شود که واقعا شگفت آور و قابل تقدیر و تحسین است.

وی بیان کرد: این معلولین  واقعا قابل ترحم هستند و اینکه عده ای همچون فرشته بدون چشمداشت به کمک آنان شتافته اند واقعا ستودنی است.

این فعال رسانه ای خاطرنشان کرد: در رسانه خود در حد توان با معرفی موسسه خیریه انوار آفتاب و هزینه های میلیاردی آسایشگاه، خیرین را دعوت به مشارکت خواهم کرد.

اصفهانیان عنوان کرد: بازدیدهای مرتب ویژه اقشار مختلف باعث می شود مشکلات را درک و کمک کنند، هیچ کاری مثل بازدید حضوری، موثر نیست، همچنین با ارتباط با خیرین ایرانی و غیر ایرانی خارج از کشور بخصوص حوزه خلیج فارس می‌توان کمک‌های آنان را جذب کرد.

این پیشکسوت عرصه خبر گفت: بار دیگر می گویم تلاش‌های موسسه انصافا در این وانفسای گرانی و تورم و کارهای نمادین و صوری متداول، عالی است و آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.