کار کسانی که چون فرشته در این آسایشگاه فعالیت دارند واقعا ستودنی است

 

یکی از خبرنگاران پیشکسوت در قم گفت: اینکه عده ای همچون فرشته بدون چشمداشت به کمک معلولان و سالمندان شتافته اند واقعا ستودنی است.

عباس اصفهانیان در بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: قبل از بازدید تصور می‌کردم تمام هزینه نگهداری معلولین و سالمندان در این مرکز توسط دولت تامین می‌شود اما متوجه شدم که این هزینه سنگین توسط موسسه خیریه انوار آفتاب تامین می‌شود که واقعا شگفت آور و قابل تقدیر و تحسین است.

وی بیان کرد: این معلولین  واقعا قابل ترحم هستند و اینکه عده ای همچون فرشته بدون چشمداشت به کمک آنان شتافته اند واقعا ستودنی است.

این فعال رسانه ای خاطرنشان کرد: در رسانه خود در حد توان با معرفی موسسه خیریه انوار آفتاب و هزینه های میلیاردی آسایشگاه، خیرین را دعوت به مشارکت خواهم کرد.

اصفهانیان عنوان کرد: بازدیدهای مرتب ویژه اقشار مختلف باعث می شود مشکلات را درک و کمک کنند، هیچ کاری مثل بازدید حضوری، موثر نیست، همچنین با ارتباط با خیرین ایرانی و غیر ایرانی خارج از کشور بخصوص حوزه خلیج فارس می‌توان کمک‌های آنان را جذب کرد.

این پیشکسوت عرصه خبر گفت: بار دیگر می گویم تلاش‌های موسسه انصافا در این وانفسای گرانی و تورم و کارهای نمادین و صوری متداول، عالی است و آرزوی موفقیت بیشتر دارم.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.