ایجاد یک کارگروه در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه موثر باشد

یکی از خبرنگاران فعال در قم گفت: ایجاد یک کارگروه در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه به خیرین موثر باشد.

محمد علی بیطرفان در گفتگویی پس از بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: قبل از بازدید نگاه خاصی از آسایشگاه وجود نداشت و کلیت دیدگاه بنده صرفاً از شنیدن نام خیریه و آسایشگاه کسب درآمد برای مسئولان آن بود ولیکن پس از بازدید از آسایشگاه متوجه شدم از ابتدای عمرم در خاموشی اطلاعات به سر میبردم.

وی بیان کرد: اگر امثال این آسایشگاه ها وجود نداشته باشند حتما جامعه و خانواده ها و بالاخص عزیزانی که در آسایشگاه سکونت دارند دچار بحران می گردند، از این رو دست تمام پرسنل و مدیریت آسایشگاه را میبوسم.

این فعال رسانه ای در قم همچنین در مورد معرفی این آسایشگاهها به خیرین عنوان کرد: قرار دادن بنر آسایشگاه در سایت ها و همچنین انتشار اخبار مناسبتی همانند عید فطر جهت جمع آوری فطریه و کمک های مردمی می تواند ظرفیت مهمی به شمار برود.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: همچنین ایجاد یک کارگرو در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه به خیرین موثر باشد، همچنین در فضای مجازی می توان کلیپ های تاثیر گذار و البته بسیار کوتاه را انتشار داد.

بیطرفان اظهار داشت: در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می‌مانند.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.