ایجاد یک کارگروه در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه موثر باشد

یکی از خبرنگاران فعال در قم گفت: ایجاد یک کارگروه در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه به خیرین موثر باشد.

محمد علی بیطرفان در گفتگویی پس از بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: قبل از بازدید نگاه خاصی از آسایشگاه وجود نداشت و کلیت دیدگاه بنده صرفاً از شنیدن نام خیریه و آسایشگاه کسب درآمد برای مسئولان آن بود ولیکن پس از بازدید از آسایشگاه متوجه شدم از ابتدای عمرم در خاموشی اطلاعات به سر میبردم.

وی بیان کرد: اگر امثال این آسایشگاه ها وجود نداشته باشند حتما جامعه و خانواده ها و بالاخص عزیزانی که در آسایشگاه سکونت دارند دچار بحران می گردند، از این رو دست تمام پرسنل و مدیریت آسایشگاه را میبوسم.

این فعال رسانه ای در قم همچنین در مورد معرفی این آسایشگاهها به خیرین عنوان کرد: قرار دادن بنر آسایشگاه در سایت ها و همچنین انتشار اخبار مناسبتی همانند عید فطر جهت جمع آوری فطریه و کمک های مردمی می تواند ظرفیت مهمی به شمار برود.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد: همچنین ایجاد یک کارگرو در فضای مجازی می تواند در معرفی این آسایشگاه به خیرین موثر باشد، همچنین در فضای مجازی می توان کلیپ های تاثیر گذار و البته بسیار کوتاه را انتشار داد.

بیطرفان اظهار داشت: در سرزمین خاطره ها آنان که خوبند همیشه سبزند و آنان که محبت ها و دوستی ها را بر قلبشان برافراشتند همیشه به یاد می‌مانند.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.