آثار و برکت خدمت در آسایشگاه را به خوبی در زندگی مان درک کرده ایم

یکی از پرسنل خدوم انوار آفتاب گفت: آثار و برکت خدمت در آسایشگاه معلولان و سالمندان را به خوبی در زندگی مان درک کرده ایم.

محمد جواد میرزایی مددکار آسایشگاه سالمندان و معلولین  انوار آفتاب قم در گفتگویی با اشاره به فعالیت‌های خود اظهار کرد: 20 سال است که در این مجموعه مشغول به خدمت رسانی هستم و توفیق زیادی در خدمت رسانی به این عزیزان دارم.

وی بیان کرد: آثار و برکت خدمت در آسایشگاه معلولان و سالمندان را به خوبی در زندگی مان درک کرده‌ایم و برکت و مزد این کار سلامتی ما و فرزندان مان است.

این مددکار عنوان کرد: در این سالها با دعای خیر این عزیزان صاحب خانه و زندگی شدم، همین که به این عزیزان خدمت کنیم بسیار ارزشمند است.

میرزایی گفت: واقعا خاطرات شیرینی در این جا داریم به خصوص از اجرای برنامه های شاد و خوشحالی این عزیزان همیشه شاد بوده ایم و البته خاطرات بدی هم داریم، وقتی با این عزیزان زندگی می کنیم و گاهی آنها را از دست می دهیم واقعا ناراحت و غمگین می شویم و بسیار تلخ است.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.