آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب باید در تعامل با رسانه‌ها فعال تر عمل کند

یک فعال رسانه ای گفت: آسایشگاه سالمندان و معلوان انوار آفتاب باید در تعامل با رسانه‌ها فعال تر عمل کند تا بتواند این مجموعه را به خوبی معرفی نماید.

سیدحسین کبابی در گفتگویی در مورد بازدید خود از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب عنوان کرد: من قبلا باگروه هم مهرورزان حامیان سالمندان از این آسایشگاه بازدید کرده بودم که بامدیریت جدید نظم بهتری پیدا کرده بود.

روابط عمومی گروه مردمی مهرورزان حامیان سالمندان بیان کرد: بنده به عنوان یکی از اصحاب رسانه در زمینه زدن اخبار،تشویق مردم جهت کمک میتوانم اطلاع رسانی کنم و رسانه را ظرفیت مهمی در این امر می دانم.

این فعال رسانه ای در قم تصریح کرد: آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب باید در تعامل با رسانه‌ها فعال تر عمل کند تا بتواند این مجموعه را به خوبی معرفی نماید.

کبابی خاطرنشان کرد: متولیان این آسایشگاه تا می توانند باید در زمینه رسانه فعال تر باشند تابتوانند خیرهای بیشتری را جذب کنند.

وی در پایان گفت: از مدیریت جدید بابت حسن تعاملش با اصحاب رسانه بسیار سپاسگزارم و امیدوارم این تعامل افزایش یابد.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.