تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط آسایشگاه انوار آفتاب قابل تحسین است

 

خبرنگار پیشکسوت و فعال رسانه ای گفت: تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قابل تحسین است.

صدرالدین فلاح در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب در مورد تغییر نگرش خود پیرامون این مجموعه پس از حضور در کنار این عزیزان اظهار داشت: تفاوت چندانی نکرد، چون از وضعیت معمول در آسایشگاه ها تا حدودی با خبر بودم اما تلاش مدیریت فعلی برای بهبود شرایط قابل تحسین است.

این خبرنگار فعال قم در خصوص راهکارهایی جهت معرفی مرکز به خیرین بیان کرد: استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای تبلیغ اقداماتی که در دوره جدید انجام می شود تا احیانا مخاطبانی که توانمندی لازم برای کمک های مالی یا انواع دیگر کمک ها را دارند ترغیب به همکاری شوند.

وی همچنین عنوان کرد: بدون اینکه سیاستی راهبردی برای توانمندسازی و کمک به مددجویان وجود داشته باشد، نمی توان با اقدامات جزیره ای و فردی یا حتی گروهی، به نتیجه قابل قبولی حداقل در سطح گسترده دست یافت.

فلاح خاطرنشان کرد: بهتر است مدیریت مجموعه، تجارب خود را به صورت مداوم و از طریق رسانه ها و دیگر طرق، به گوش مسئولان ذیربط برساند تا آنها در نهایت مجبور به تغییر سیاست ها شوند.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.