خداوند با خادمین این معلولان عزیز، به گونه ای دیگر حساب می کند

 

عضو ستاد مردمی اجتماع مهدوی قم در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب به ارائه پیشنهاداتی در خصوص شرکت معلولان در جشن های نیمه شعبان پرداخت.

 

هاشم زاده در گفتگویی با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب در مورد معلولین در این آسایشگاه اظهار داشت: با دل پاکی که عزیزان معلول دارند در این جا بی واسطه به خدا وصل می شویم این عزیان به ظاهر از بزرگترین نعمت بشری که عقلایت است آن چنان برخورار نیستند، اما دل های بزرگی دارند.

عضو ستاد مردمی اجتماع مهدوی بیان کرد: کسانی که بی مزد و منت و بی حساب و کتاب مراعات این عزیزان را می کنند بدانند که حساب خادمین به گونه دیگری است و خداوند نیز با این خادمین به گون دیگری پاداش را حساب می کند.

این خبرنگار گفت : این عزیزان که در جایی هستند که دیده نمی شوند و خدمت به آنها توفیق بزرگی است و اگر بتوان در برنامه های مهدویت از حضور این ها استفاده کرد و در پیاده روی حرم تا جمکران باشند قدم بزرگی است.

عضو ستاد مردمی اجتماع مهدوی گفت: امام زمان(عج)، امام این عزیزان نیز هست، حتی خیلی از سالمندان و معلولان هستند که در پیاده روی اربعین حضور داشتند و این مسیر را با ویلچر و با عشق می‌پیمایند، نیمه شعبان نیز آئین بزرگی است این عزیزان در حرکت نمادین و پیاده روی می توانند حضور داشته باشند.

وی اظهار کرد: عزیزان خادم گزارشی از فعالیت هایشان باید منعکس شود تا مردم چنین جایی را بشناسند، بنده در طول 40 سال اولین بار بود این جا را می بینم، اگر بتوانیم گزارش ها را به مردم ارائه دهیم موجب جذب مشارکت های مردمی می شود.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.