بسیاری از خادمان در این مسیر، حاجات خود را از صفای دل معلولان می گیرند

 

 

عبادتی در گفتگو با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب با اشاره به علت حضور خود در این آسایشگاه اظهار داشت: ما جشن هایی را به صورت گسترده برای آسایشگاههای فعال دیگر از جمله آسایشگاه اعصاب و روان و انوار آفتاب برگزار می کنیم.

وی بیان کرد: بچه های دیگری نیز مبتلا هستند و ما یک برنامه شاد و مفرح را برای بچه ها ایجاد می‌کنیم ولی واقعیت این است که خودمان، بیشتر حال دلمان خوب می شود و برکات زیادی از این برنامه های شادی که برای این بچه ها می گیریم نصیب خود ما می شود.

این عضو گروه هنری تصریح کرد: قبل از این که آن بچه ها چیزی عایدشان شود صفای دل و باطن و خلوص نیت این ها باعث می شود خادمان این عزیزان حاجات خود را در این جلسات بگیرند و این توفیق بزرگی است که خدا به ما داده است.

این نیکوکار اظهار داشت: امیداریم خداوند دل عزیزانی که همیشه دل این ها را شاد می کنند شاد کند و انشالله دعای خیر این عزیزان دنیال من و همکاران باشد،بی نهایت از تلاش انوار آفتاب نیز قدردانی می کنیم که اتفاقات خوبی رقم می خورد.

عبادتی عنوان کرد: بسیاری از دوستان وقتی به این جا می آیند، خواسته هاشون را گفته و از این درب بیرون می روند و حاجات خود را می گیرند و این بهترین هدیه است.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.