تاثیر کار خیر خود را در زندگی با بهبود معجزه آسای بیماری مادرم دیده ام

 

عضو گروه هنری کرامت و یکی از بازیگران طنز استان قم، در خاطراتش، از تاثیر کار خیر و آثار و برکاتش در زندگی اش می‌گوید.

مهدی مقیم در گفتگو با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب با ابراز خرسندی از تلاش متولیان این آسایشگاه اظهار کرد: چندین بار به این مجموعه آمده ام و بسیار جواب گرفته ام  با همه وجود آثار آن را درک کرده ام.

این بازیگر توانای قم بیان کرد: اگر عمری باقی باشد این مسیر و راه را ادامه می دهم و دوست دارم در کنار این عزیزان، ساعاتی را بگذرانم، قطعا هر کار خیری برای این عزیزان انجام شود بی پاسخ نمی‌ماند.

وی عنوان کرد: تاثیر کار خیر خود را در زندگی با بهبود معجزه آسای بیماری مادرم دیده ام، مادر بنده بسیار بیمار بود و برای جراحی قلب وقتی داخل اتاق عمل رفت دکترها اعلام کردند که فقط 5 درصد احتمال موفقیت این عمل جراحی وجود دارد و هیچ راهی برای زنده بودن نبود ایشان جز جراحی نیز وجود نداشت.

مهدی مقیم خاطرنشان کرد: آن روز مادرم با عنایت خدا پس از 7 ساعت عمل جراحی زنده ماندند و خوشحالی این روزها را نتیجه حضوری می دانم که در کنارشان بوده ام.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.