برکات زیادی در زندگی ام به دلیل حضور در آسایشگاه انوار آفتاب شاهد بوده ام

 

کارمند امور اداری موسسه انوار آفتاب و معروف به مادر آسایشگاه گفت: برکات زیادی در زندگی ام به دلیل حضور در آسایشگاه شاهد بوده ام.

معصومه شهرابی در گفتگو با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب با اشاره به  17 سال حضور در انوار آفتاب به عنوان مسئول امور اداری اظهار کرد: با مددجویان ارتباط خوبی داشته و خیلی دوستشان دارم، زمانی که خانمها و سالمندان در این جا بودند و من با مشکلاتی کم می آوردم به سراغشان می رفتم و حالم خوب می شد.

این پرسنل تلاش گر موسسه انوار آفتاب بیان کرد: برکات زیادی در زندگی ام به دلیل حضور در آسایشگاه شاهد بوده ام و بارها شده درگیر مشکلاتی بوده ام و با نذری ساده برای بچه های مجهول الهویه به حاجت رسیده‌ام.

وی عنوان کرد: این عزیزان قلب های پاکی دارند و این ها بهشتی های روی زمین هستند و جایشان بهشت است و آمدند تا کنارشان باشیم و برکاتی شامل حال ما شود.

شهرابی خاطرنشان کرد: اگر چه تورم بالاست و حقوق کم و هزینه‌ها و اقساط زیادی داریم ما بارها شده در بدترین شرایط بوده ایم ولی درمانده نشدیم و کم نیاوردیم.

وی تصریح کرد: من خیلی این عزیزان را دوست دارم و برایشان مانند یک خواهر  و در واقع مادر آسایشگاه هستم و من نیز آنها را برادرم و پسرم خطاب می کنم.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.