تحولات خوبی با تغییر مدیریت در آسایشگاه انوار، اتفاق آفتاب افتاده است

 

آشپز و نیروی فعال آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: خوشبختانه تحولات خوبی در سال 1400 با تغییر مدیریت در انوار آفتاب اتفاق افتاده است.

یحیی جهانتاب در گفتگویی با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب با اشاره به فعالیت‌ها و تلاش‌هایش در این آسایشگاه اظهار کرد: من در سال 73 استخدام شدم و 7 سال در آشپزخانه مشغول به کار بودم و مدتی دیگر بازنشست می شوم.

وی عنوان کرد: وقتی این عزیزان را می بینیم و از طرفی زندگی خود را نگاه میکنم که بچه های سالمی دارم از خدا می خواهم به من توفیق خدمت بیشتری بدهد.

جهانتاب بیان کرد: هر کس خدمت کند اجر و پاداش بالایی دارد و خدا در زندگی اش، نظر بیشتری می کند، در این مجموعه اتفاقات خوب زیادی افتاده است و خدا را شکر می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه تحولات خوبی در سال 1400 با تغییر مدیریت در انوار آفتاب اتفاق افتاده است و از وقتی خانم پورمحمدی این جا را عهده دار شده بسیار وضعیت این عزیزان بهتر شده و از نظر پوشش خبری و جشن و حضور خیرین شرایط این جا بسیار عالی شده است.

این پرسنل خدوم گفت: خدا را شکر می کنیم که این برنامه ها باعث شده سالمندان و معلولان خاطرات خوبی داشته باشند، هر چند متاسفانه خاطرات بدی نیز وجود دارد و فوت این عزیزان دردناک است.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.