فراخوان جشنواره «ایده‌های برتر شهر» منتشر شد

 

فرهنگسرای امید فراخوان جشنواره «ایده‌های برتر شهر» را در راستای تکریم سالمندان و مشکلات آنان منتشر کرد.

جشنواره «ایده‌های برتر شهر» با هدف فراخواندن صاحب نظران به منظور دریافت ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه برای کمک به سالمندان است تا با استفاده از این ایده‌ها بتواند خدمات بهتری را در راستای تکریم و منزلت سالمندان گرانقدر ارائه بدهد و نسبت به رفع مسائل و مشکلات آن ها اقدام کند.

این جشنواره دارای ۷ محور اساسی بوده و ایده‌های نخبگان، پژوهشگران و شهروندان را در موضوعاتی نظیر «مهارت‌ورزی، اشتغال و کارآفرینی»، «خدمات فرهنگی هنری سالمندی»، «توانمندسازی فردی و اجتماعی سالمندی»، «خدمات پزشکی و روان پزشکی»، «امید به زندگی»، «تکریم سالمندان» و «خدمات شهری» دریافت می‌کند.

فراخوان جشنواره «ایده‌های برتر شهر» از سوی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۳ منتشر شده و علاقه‌مندان برای شرکت در آن می‌توانند تا تاریخ ۱۵ شهریورماه طرح‌های خود را از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۳۸۵۹۸۱۹۳۹ ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار، ایده‌ها و طرح‌ها ۱۵ شهریورماه خواهد بود.

 

 

منبع: مهر

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.