ارائه تسهیلات بلاعوض به خانواده معلولان برای ساخت مسکن

 

 علی محمد قادری در جمع خبرنگاران در رفسنجان گفت: خانواده‌هایی که دارای ۲ یا بیشتر معلول هستند در صورت داشتن زمین در روستاها و یا شهرهای کشور تسهیلات بلاعوض برای ساخت مسکن دریافت می‌کنند.

 

وی عنوان کرد: در روستاها ۱۵۰ میلیون تومان و در شهرها ۲۰۰ میلیون تومان به این خانواده‌ها تسهیلات پرداخت می‌شود.

 

وی همچنین از افزایش ۵۰ درصدی حق پرستاری برای معلولان نیازمند بستری خبر داد و افزود: در زمینه اهدا ویلچر نیز تسهیلات در اختیار معلولان قرار می‌گیرد تا بتوانیم سطح زندگی بهتری برای این افراد مهیا کنیم.

 

وی همچنین در زمینه احداث گرمخانه در شهرها نیز گفت: این مساله طبق قانون برعهده شهرداری‌ها قرار دارد و سازمان بهزیستی در زمینه صدور مجوز و نظارت برای ارائه خدمات مطلوب همکاری می‌کند.

 

 

منبع: مهر

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.