از مواردی که باعث می شود محبت خداوند شهرمان را دربرگیرد حضور سالمندان است

 

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم با تاکید بر تکریم و بزرگداشت سالمندان اظهار داشت: یکی از مواردی که باعث می شود محبت خداوند  شهرمان را دربرگیرد همین حضور و وجود پیرمردان و کهنسالان هست.

 

حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، در یادداشتی بعد از حضور در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم گفت: حضور در جمع سالمندان توفیقی بود که در ابتدای سال جدید و قرن جدید خداوند نصیب سازمان نمود، این برای اولین بار است که خدمت به سالمندان قسمت سازمان می شود و امیدوارم که در ایام پیش رو مجددا این لطف الهی شامل حالمان شود.

وی با اشاره به اینکه حقیقتا یکی از مواردی که باعث می شود محبت خداوند  شهرمان را دربرگیرد همین حضور و وجود پیرمردان و کهنسالان هست، تصریح کرد: البته طبق فرهنگی که از گذشتگانمان برایمان هست تکریم و بزرگداشت این عزیزان جزو وظایف اخلاقی و دینی مان هست که به طور قطع لطف الهی را چندین برابر خواهد کرد.

طباطبایی‌نژاد افزود: إن شاء اللّه با هم افزایی تمامی نهادها و مراکز مربوطه هرچه بهتر بتوان خدمات شایسته تری را در جهت خوشحال نمودن پدربزرگان و مادربزرگان شهرمان انجام دهیم.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.