از مواردی که باعث می شود محبت خداوند شهرمان را دربرگیرد حضور سالمندان است

 

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم با تاکید بر تکریم و بزرگداشت سالمندان اظهار داشت: یکی از مواردی که باعث می شود محبت خداوند  شهرمان را دربرگیرد همین حضور و وجود پیرمردان و کهنسالان هست.

 

حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم، در یادداشتی بعد از حضور در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم گفت: حضور در جمع سالمندان توفیقی بود که در ابتدای سال جدید و قرن جدید خداوند نصیب سازمان نمود، این برای اولین بار است که خدمت به سالمندان قسمت سازمان می شود و امیدوارم که در ایام پیش رو مجددا این لطف الهی شامل حالمان شود.

وی با اشاره به اینکه حقیقتا یکی از مواردی که باعث می شود محبت خداوند  شهرمان را دربرگیرد همین حضور و وجود پیرمردان و کهنسالان هست، تصریح کرد: البته طبق فرهنگی که از گذشتگانمان برایمان هست تکریم و بزرگداشت این عزیزان جزو وظایف اخلاقی و دینی مان هست که به طور قطع لطف الهی را چندین برابر خواهد کرد.

طباطبایی‌نژاد افزود: إن شاء اللّه با هم افزایی تمامی نهادها و مراکز مربوطه هرچه بهتر بتوان خدمات شایسته تری را در جهت خوشحال نمودن پدربزرگان و مادربزرگان شهرمان انجام دهیم.