آغاز توزیع قلک های آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب

 

 

موسسه خیریه انوار آفتاب جهت تامین هزینه های جاری از جمله هزینه های دارو و نگهداری و همچنین برای تعمیر آسایشگاه این فرشتگان زمینی آغاز به پخش قلک های این موسسه بین خیرین محترم نموده است.

 

نیکوکاران یا شرکت ها و سازمان‌های علاقه مند می‌توانند جهت هماهنگی و یا دریافت این قلک ها برای کارکنان شرکت خود با شماره 09207207200 تماس حاصل نمایند و یا به آدرس قم، میدان شهید محلاتی، آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب مراجعه نمایند.

 

مؤسسه انوار آفتاب شامل سه مرکز آسایشگاه سالمندان و معلولین قم، مرکز آموزشی و توانبخشی اوتیسم (جهت آموزش کودکان طیف اتیسم و والدین ایشان) و مرکز مثبت زندگی با 740 پرونده خانواده های نیازمند دارای فرزند معلول و میباشد.

 

آسایشگاه سالمندان و معلولین قم یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین مراکز نگهداری و توانبخشی شبانه‌روزی کشور می باشد و با کمک مردم نیکوکار اداره می‌گردد.

 

این آسایشگاه خیریه در حال حاضر پذیرای بیش از 420 نفر از سالمندان و معلولین ذهنی می‌باشد که نیمی از سالمندان و حدود 25 درصد معلولین مقیم این مرکز مجهول‌الهویه و بی‌‌سرپرست هستند.

 

تمام نیازهای این عزیزان از قبیل خوراک، پوشاک، مواد شوینده و بهداشتی، دارو، درمان، نیازهای‌ عمرانی و... صرفاً به همت خیرین ‌گرامی تامین می‌گردد.

 

همچنین به منظور ترغیب بیشتر صاحبان کار و سرمایه به مشارکت در فعالیت های خیرخواهانه تمامی کمک‌های نقدی و غیرنقدی اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب طبق اصلاحیه ضوابط اجرائی موضوع ماده 172 قانون مالیاتهای مستقیم به شماره 98602 مورخ 1401/05/24 معاف از مالیات میباشد.​​​​​​​

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.