پیام تبریک نوروزی مدیر آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب

 

خدابخش اسماعیلی، مدیر آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب، با صدور پیامی آغاز فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت؛ متن این پیام به این شرح می باشد.

 

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار          یا مدبراللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال           حول حالنا الی احسن الحال

 

سال جدید و بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان، آیینه تمام نمای قدرت خداوندی می‌شود. حمد و سپاس پروردگار منان را که در سال گذشته به ما توفیق خدمت عنایت کرد.

 

سال  1401 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها را با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی تمامی همکاران و کمک تمامی نیکوکاران پشت سرگذاشتیم.

 

امیدواریم سال نـو که مقـارن با ماه رمضان اسـت، به همـت همدلی تمامی نیکوکاران و تلاش تمامی پرسنل زحمتکش آسایشگاه رهـاوردی نیکـو برای این فرشتگان زمینی به ارمغـان آورد.

 

 خدابخش اسماعیلی

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.