در مسیر خیر و رسیدگی به سالمندان و معلولین، در حد توانم ادامه می دهم

 

 

یکی از خیرین آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: بنده در مسیر خیر و رسیدگی به سالمندان و معلولان، در حد توان این راه را ادامه می دهم.

محمد سیمرغ در گفتگویی با روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب در خصوص آشنایی خود با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اظهار داشت: پدر بنده یکی از خیرین مجموعه بود که مرحوم شده و برادرم به دلیل اختلالات روانی از کودکی در این مجموعه بستری شدند، پس از فوت پدر مسئولیت برادرم با من بود.

وی ادامه داد: پدرم علاوه بر شهریه کمک هایی نیز به موسسه داشت و بنده نیز در مسیر خیر و رسیدگی به سالمندان و معلولان، در حد توان این راه را ادامه می دهم.

این خیر گرامی بیان کرد: من ماهیانه مبالغی نقد و یا کمک های غذایی و تجهیزاتی را اهدا می کردم و در حال حاضر برادرم به رحمت خدا رفته و سعی می کنم از این به بعد نیز کمک ها را ادامه بدهم تا جایی که به نمایندگی از خانواده سیمرغ در حد توان کمک خواهم کرد.

وی گفت: سابقه آشنایی خانواده با آسایشگاه نیز حدود 16 سال قبل برمی گردد که برادرم در مرکز روان درمانی بستری بود و توسط دکتر یوسفی به این جا معرفی شد و پس از بازدید، برادرم را منتقل کردیم.

سیمرغ عنوان کرد: این جا پر از خاطره است و مواقعی که جشن می گرفتند برای معلولان به مناسبت های مختلف خوشحالی این عزیزان را می دیدم و این خاطرات زیبایی بود، پرسنل واقعا تلاش گر هستند و با چشمان خودم دیده ام چه میزان رسیدگی می کنند.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.