دستگیری از نیازمندان و کار خیر باعث می شود احساس زنده ماندن داشته باشیم

 

یکی از خیرین آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب عنوان کرد: دستگیری از نیازمندان و کار خیر باعث می شود احساس زنده ماندن و مفید بودن داشته باشیم.

آقای گرامی یکی از خیرین تلاش گر اظهار داشت: از بدو تاسیس مجموعه همکاری من از طریق مرحوم پدرم با مرحوم حاج منتظری رئیس وقت آغاز شد.

وی با بیان اینکه دستگیری از نیازمندان و کار خیر باعث می شود تا احساس زنده ماندن و مفید بودن داشته باشیم. عنوان کرد: در مجموع روش پدر من کمک و دستگیری از مستمندان بود و در وصیت نامه اش تاکید کرده بود باید راه را ادامه دهیم.

این خیر ارجمند بیان کرد:  احساس می کنم زنده هستم و انرژی مثبت می گیریم از بدو تاسیس در جریان این مجموعه خیریه بودم و این محل را به همه دوستان و آشنایان معرفی می کردم.

وی با اشاره به خاطره ای گفت: یک روز برای بازدید از آسایشگاهی رفتم و یکی از سالمندان گفت کفش و جوراب ندارم و من در از پایم در آوردم و به او دادم و و خودم دمپایی های او را به پا کردم و این خاطره ای بسیار زیبا بود.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.