عقد قرارداد پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی با WHO در حوزه سالمندان و معلولین

 

در ادامه سیاست توسعه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه علامه طباطبائی با نهادها و سازمان های بین المللی؛ قرارداد  پژوهشی میان این دانشگاه و سازمان بهداشت جهان WHO  در قالب همکاری در حوزه سلامت و بهبود وضعیت سالمندان و معلولان کشور منعقد شد.

 

همکاری دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان عضوی از شرکت پروژه WHO در حوزه ظرفیت سازی برای معلولان و سالمندان که با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان بهزیستی کشور در حال اجرا است، گام مهم دیگری در تنوع و گسترش همکاری های علمی و پژوهشی بین المللی برداشته است.

 

بر اساس این گزارش، این قرارداد به مبلغ 19 هزار دلار در قالب یک پژوهش علمی برای پیشنهاد مدل های علمی، جهت ایجاد شبکه ای یکپارچه از ذی نفعان حوزه بهزیستی، سالمندان و معلولان کشور انجام شده است که با یک تیم علمی و یک تیم هماهنگی و اجرا پیگیری می شود.

 

دانشگاه علامه طباطبائی با توجه به پیشینه خود در حوزه ارتباطات سلامت، به عنوان اتاق فکر و مجری این بخش پروژه، فعالیت های مربوط به طراحی مدل علمی این شبکه یکپارچه را بر عهده خواهد داشت.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.