نمایشگاه کارتون موزه و معلولیت در خانه کاریکاتورایران

 

نمایشگاه کارتون موزه و معلولیت به مناسبت روز موزه و معلولیت در خانه کاریکاتور ایران و مجموعه فرهنگی ،تاریخی سعدآباد در حال برگزاری می‌باشد.

 

 هدف از برگزاری نمایشگاه "موزه و معلولیت" تحقق حقوق افراد دارای معلولیت برای دسترس پذیری موزه‌ها و اماکن فرهنگی و هنری، نو آوری موزه‌ها و تامین نیازهای آموزشی پژوهشی معلولان می باشد.

 

آثار این نمایشگاه منتخبی است از آثار راه یافته به نمایشگاه سومین جشنواره پاراتور که به همت انجمن فرهنگی، ورزشی و گردشگری معلولان پارس، معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی و خانه کاریکاتور ایران به سامان رسیده است.

 

نمایشگاه کارتون "موزه و معلولیت" تا ۳۱ خرداد ماه سال جاری در خانه کاریکاتور ایران در حال برگزاری است.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.