گزارش تصویری؛ بازدید نماینده دفتر حوزه ریاست مجلس در امور مؤسسات مردم نهاد از آسایشگاه قم

 

دکتر قاسمی نماینده دفتر حوزه ریاست مجلس در امور مؤسسات مردم نهاد با حضور در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب ضمن گفتگو با مسئولین این مرکز از این آسایشگاه بازدید کرد.

 

وی پس از این بازدید از سرزمین فرشتگان زمینی گفت: خداوند را شاکرم که در یک روز سرد زمستان، مهمان خانه گرم موسسه انوار آفتاب بودم، چند قدمی را با حاج آقای مهربان مجموعه آقای اسماعیلی در مسیر سبز آسایشگاه همراهی نمودم.

 

نماینده دفتر حوزه ریاست مجلس در امور مؤسسات مردم نهاد افزود: این آسایشگاه با فعالیتهای خوب شما بهتر شده است، امیدوارم رستگاری در این قطعه نورانی زمین ادامه داشته باشد.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.