در این یک سال اکثر ساختمان ها تجدید بنا شده و یا در دست بازسازی هستند

از بزرگي نقل است که: اگر مي خواهي کسي را بشناسي يکي از اين سه کار را انجام بده: 1. مسافرت برو؛ 2. هم سفره باش؛ 3. معامله و تجارت کن.

با اینکه حدودا 6 ماه هست که در آسایشگاه رفت و آمد می کنم اما تا قبل از سفر کاری شاید به این خوبی اقا مجید فرج اللهی را نمی شناختم؛ لبخند را هرگز فراموش نمی کنه و برای نیروها بسیار محترمه.

هر زمانی که در قسمت سالمندان مراسم جشن داریم برخورد خوب آقا مجید با پدرها خیلی جذابه، روی سر پدرها دست می کشه، صورت دیگری را می بوسه، به درد دل آن یکی پدر گوش میده و ....

آقا مجید یکی از آدمهایی هست که خیلی پیگیر برگزاری مراسم های جشن برای تغییر حال و هوای مددجوهاست.

متن زیر صحبتهای روانشناس و  مدیرفنی سالمندان آسایشگاه قم به مناسبت حضور یک سالگی موسسه انوار آفتاب در این مرکز هست.

« از اول سال ۸۰ در مجموعه مراکز بهزیستی مشغول به فعالیت هستم و از سال ۸۵ در آسایشگاه قم آغاز به کار کردم، تغییرات کم و زیادی در این چند سال دیده بودم اما در یک سال اخیر با مدیریت جدید واقعاً تغییرات محسوس است.

 تقریباً تمام ساختمان ها تجدید بنا شده اند و یا در دست بازسازی هستند؛ رفاهی مددجوها و پرسنل، وضعیت لباس و تغذیه مددجو با نظارت مدیریت جدید خیلی بهتر شده که این موضوع خیلی تاثیر گذار است.

مدیران قبلی شاید کمتر در مرکز دیده می‌شدند اما مدیران جدید مانند آقای اسماعیلی هر روز در مرکز حضور دارند و خانم پورمحمدی هم با اینکه در قم ساکن نیستند حداقل هفته ای دو الی سه روز از صبح تا دیر وقت خدمتشان هستیم و انشاءالله با این وضعیت روز به روز آینده آسایشگاه بهتر خواهد شد

 

جلال بیطرفان