کار شما جهاد واقعی و دلیل حضور ما در آسایشگاه خدا قوت گفتن به شماست

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: کار شما جهاد واقعی است و فلسفه وجودی حضور ما در آسایشگاه خدا قوت گفتن به شماست.

 

محمدرضا بهرامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین آفتاب قم با اشاره به  اینکه امروز مروری بر خاطرات قدیم شد بیان کرد:  شما دردمند هستید، نگهداری و رسیدگی به این عزیزان یک درد  و کمبود امکانات و تجهیزات درد دیگری است.

 

وی گفت: بیمارداری خیلی سخت است و این نوع بیماری ها سخت تر؛ انشاالله خدا به شما توفیق و صبر عطا فرماید.

 

بهرامی با بیان اینکه وصف تغییرات در این مرکز را شنیده بودم ولی با حضور در اینجا تغییرات را حس کردم افزود: کار شما جهاد واقعی است و فلسفه وجودی حضور ما در آسایشگاه خدا قوت گفتن به شماست.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: انشالله بتوانیم گامی برای حل مشکلات این مرکز انجام دهیم و هدف تیم ما این است که کمی از دغدغه های شما کم شود.

 

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب نیز در جریان این بازدید ضمن عرض خیر مقدم به تشریح خدمات انجام شده موسسه انوار آفتاب پرداخت و گفت: در حال حاضر خدمات این مؤسسه شامل نگهداری و توان‌بخشی سالمندان و معلولین، مرکز آموزشی اوتیسم و مرکز مثبت زندگی می باشد.

 

 وی با اشاره به حضور موسسه انوار آفتاب در آسایشگاه قم نیز بیان کرد: بیشتر هزینه‌های ۴۲۰ مددجو و ۹۰ پرسنل این آسایشگاه از طریق کمک‌های نیکوکاران و خیرین تأمین می‌شود.

 

همچنین در پایان این بازدید جهت ارائه راهکار و خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مددجویان این مرکز نشستی مشترک برگزار شد.

 

برای دیدن گزارش تصویری این بازدید اینجا کلیک کنید. 

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.