امروز انسانهایی را دیدیم که در اوج بندگی، خدمت به نیازمند ترین آدمها را پیشه خود ساخته اند

 

مدیرکل آموزش و پرورش استان قم و هیات همراه به مناسبت دهه کرامت از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بازدید کرد

 

علیرضا رحیمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قم در پایان این بازدید در نشست مشترک با مسئولین آسابشگاه انوار آفتاب گفت: خداوند را شاکریم که توفیق زیارت آیات الهی را نصیبمان فرمود تا بیشتر قدر نعمت های داده شده را دانسته و شاکر باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه امروز نیز انسانهایی را ملاقات کردیم که در اوج بندگی و اخلاص خدمت به نیازمند ترین آدمهای جامعه را پیشه خود ساخته اند، افزود: به معنای واقعی کلمه باید گفت خدا قوت و اجرکم علی الله اعمالکم مقبول و سعیکم مشکور.

 

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب نیز گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین قم یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین مراکز نگهداری و توانبخشی شبانه‌روزی کشور می باشد و با کمک مردم نیکوکار اداره می‌گردد

 

وی بیان کرد: بالغ بر صد نفر از مددجویان به طور کامل زمین‌گیر هستند و مددکاران آسایشگاه باید غذا در دهان‌شان بگذارند و نظافت شخصی‌شان را انجام دهند.

 

مدیرعامل مؤسسه خیریه انوار آفتاب تصریح کرد: بخش قابل توجهی از سالمندان این آسایشگاه، معلول ذهنی بالای شصت سال هستند و بخش دیگر یا ازدواج نکردند یا فرزندی نداشتند که از آنها مراقبت و نگهداری کنند.

 

برای دیدن گزارش تصویری این بازدید اینجا کلیک کنید.

 

برای آشنایی با موسسه انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.