هر یک از عزیزان ساکن آسایشگاه، یادآور سال های طولانی تاریخ گذشته جامعه اند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: هر یک از عزیزان حاضر در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم، یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.

 

خانم نرجس نیازمند، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: چند نفر از همکاران از جمله آقایان محرری و امراللهی از اعضاء شورای شهر و حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی شهرداری در این بازدید حضور داشتند، که این حضور را رزق خود دانستند.

وی بیان کرد: سالمندان حق دارند در محیطی آرامبخش، مناسب سازی شده برای رفت و آمدشان و محیطی بانشاط و طبیعت زیبا روز های خود را سپری نمایند

نیازمند با اشاره به اینکه چهره سالمندانی که منتظر عزیزانشون بود با دیدن ما رنگ شادی می گرفت، بیان کرد: هر یک از این عزیزان یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: این عزیزان در دوران جوانی و توانمندی تلاش های بسیار برای پیشرفت و ساختن حداقل زندگی خود داشته اند و شاید هرگز تصور نمی کردند روزهای پایانی عمرشان در خانه سالمندان سپری گردد.

وی در پایان تصریح کرد: این عزیزان شایسته زندگی به مراتب مطلوب تر از این شرایط هستند و قطعا مسئولین و خیرین با همت و دوشادوش هم این امر را رقم خواهند زد.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.