هر یک از عزیزان ساکن آسایشگاه، یادآور سال های طولانی تاریخ گذشته جامعه اند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم بیان کرد: هر یک از عزیزان حاضر در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم، یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.

 

خانم نرجس نیازمند، عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم در حاشیه بازدید از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: چند نفر از همکاران از جمله آقایان محرری و امراللهی از اعضاء شورای شهر و حجت‌الاسلام سید احمد طباطبایی‌نژاد رئیس سازمان فرهنگی شهرداری در این بازدید حضور داشتند، که این حضور را رزق خود دانستند.

وی بیان کرد: سالمندان حق دارند در محیطی آرامبخش، مناسب سازی شده برای رفت و آمدشان و محیطی بانشاط و طبیعت زیبا روز های خود را سپری نمایند

نیازمند با اشاره به اینکه چهره سالمندانی که منتظر عزیزانشون بود با دیدن ما رنگ شادی می گرفت، بیان کرد: هر یک از این عزیزان یادآور سال های طولانی از تاریخ گذشته این جامعه هستند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر قم خاطرنشان کرد: این عزیزان در دوران جوانی و توانمندی تلاش های بسیار برای پیشرفت و ساختن حداقل زندگی خود داشته اند و شاید هرگز تصور نمی کردند روزهای پایانی عمرشان در خانه سالمندان سپری گردد.

وی در پایان تصریح کرد: این عزیزان شایسته زندگی به مراتب مطلوب تر از این شرایط هستند و قطعا مسئولین و خیرین با همت و دوشادوش هم این امر را رقم خواهند زد.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.