وظیفه انسانی ما، دستگیری از نیازمندان و معلولان است

 

یکی از فرهنگیان تلاش گر گفت: وظیفه انسانی ما، دستگیری از نیازمندان و معلولان است و باید آن را فراموش نکنیم.

خانم هاجر مولایی در تشریح فعالیت‌های خیریه خود به موسسه انوار آفتاب اظهار داشت: بنده زمانی را به خاطر ندارم که از چه هنگام کار خیر را آغاز کردم ما در هر زمان که توان داشتم مبلغ ناقابلی را ارسال می کردم.

این چهره فرهنگی و خدوم عنوان کرد: همه ما انسان هستیم و وظیفه کمک به نیازمندان را داریم و انتظار هیچ بازخوردی را نداشته و ندارم.

وی با بیان اینکه وظیفه انسانی ما، دستگیری از نیازمندان و معلولان است و باید آن را فراموش نکنیم خاطرنشان کرد: به نظرم کارهای قابلی نیست که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم.

مولایی گفت: بنده از طریق آقای لطفیان معرفی شدم و ایشان بسیار پیگیر است و هر بار فاکتور و نامه تشکرآمیز را ارسال می کردند، در حالی که انتظار فاکتور نداشتمف من هر زمان توانستم و شرایط مساعد دیدم خیرین دیگر را معرفی کردم و امید است خدا توانایی خدمت را بدهد.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.