نیکوکاران مظهر سخاوت و نوع دوستی در دنیای ما هستند

 

کارمند روابط عمومی آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب گفت: نیکوکاران مظهر سخاوت و نوع دوستی در دنیای ما هستند.

سید حسین صفوی در گفتگویی عنوان کرد: از سال 95 در این جا مشغول فعالیت در بخش‌های روابط عمومی و مشارکت و آمار هستم.

وی در مورد فعالیت‌های خود در کنار این عزیزان بیان کرد: این همراهی با معلولان و سالمندان، روحیه را لطیف تر و صبر را بیشتر می کند و باعث می شود قدر نعمت را بیشتر بدانیم.

صفوی عنوان کرد: خدمت و کمک به سالمندان و معلولین دارای آثار و برکات گوناگونی است که ما از نزدیک مشاهده میکنیم. کار خالصانه برای نیازمندان باعث باز شدن گره های زندگی و حل بسیاری از مشکلات میگردد. امروز نیکوکاران یکی از مظاهر سخاوت و نوع دوستی در دنیای ما هستند.

وی در مورد خاطراتش در این مجموعه تصریح کرد: بارها گیرایی و اثر بخشی دعای مددجویان مخصوصاً مددجویان بی سرپرست را از نزدیک مشاهده کردیم و برخی افراد برای حاجات خود نذر این عزیزان میکنند.

سخاوتمندی را میتوان از نیکوکاران آموخت و پیشنهاد میکنم همه ما کمک به نیازمندان را جزو برنامه های زندگی خود قرار دهیم و انشاالله از برکات آن نیز بهره مند شویم.

وی گفت: معلولیت عمدتاً از ناآگاهی نشات می گیرد و اگر زوجین آموزش های پیش از بارداری را جدی بگیرند و اطلاعات و آگاهی خود را در این زمینه کامل کنند و به کار ببندند دیگر افرادی این گونه مجبور نیستند تا پایان عمر در آسایشگاه ها زندگی کنند، اما به هر حال ما در مجموعه انوار آفتاب این عزیزان را دوست داریم و مثل یک خانواده کنار هم هستیم.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا  و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.