شاهد رشد، شکوفایی و تغییرات زیادی در آسایشگاه قم بوده ایم

 

برخورد اول من با حمید عبادتی، در اولین روزهای حضور در اسایشگاه و جشن تقدیر از خیرین بود، با دیدن قیافه جدی او فکر نمی کردم که چه آدم با صفایی هست، اگر چه بعدا متوجه شدم در جایی و مدتی با هم همکار بودیم.

بعد چندماه از برگزاری جشن تقدیر از این مرد باصفا خبری نبود، مردی که با تمام قوا و با حضور تمام اعضای گروه هنری کرامات در آسایشگاه حضور پیدا کرد.

بعد از تماس تلفنی قرار بر این شد که حداقل ماهی یک بار برای تولد مددجویان در آسایشگاه حضور پیدا کنند؛ حمید گفت که من به این آسایشگاه تعصب خاصی دارم؛ که بعد از حضور مجدد این موضوع را ثابت کرد.

متن زیر صحبتهای این مرد پرتلاش به بهانه اولین سال حضور موسسه انوار آفتاب در آسایشگاه قم می باشد.

«طی یکسال اخیر جشن هایی که گروه هنری خیریه کرامت در مجموعه انوار افتاب برگزار نموده شاهد رشد، شکوفایی، پویایی و تغییرات زیادی در مجموعه بوده ایم که این پویایی را به وضوح میتوانستیم در سیمای مددجویان حین برگزاری جشن مشاهده کنیم. قطعا حس و حال خوب و انرژی بالای بچه های تحت پوشش باعث می شد این حال خوب به تمام اعضای گروه کرامت سرایت نماید و دوستان هنرمندم با عشق و علاقه تمام در بین مددجویان حضور یافته و هنرآفرینی کنند.

روابط بسیار عالی و حسنه ی مدیریت مجموعه سرکار خانم پورمحمدی و همکاران دلسوزش بالاخص در واحد روابط عمومی حس حضور و هنرنمایی دوستان ما را دوصد چندان کرده که واقعا جای تقدیر و تشکر دارد.

طی این مدت علاوه بر گروه هنری کرامت که اکثریت اعضای هنری آن از مجریان و بازیگران رسانه ملی هستند شاهد حضور اکثریت گروههای هنری دیگر و همچنین بازید مسئولین و بزرگان و خیرین بنام بوده ایم که این امر فرهنگ سازی خوبی را در بین اقشار مختلف جامع به همراه داشته و موجب افزایش حس انسان دوستی و مهرورزی گردیده و این همان چیزیست که همه علما و بزرگان دین، ما را تشویق به این امر نموده اند.

در پایان بسیار خداوند منان را شاکرم بابت این همه مهربانی و حس انسان دوستی در گروه هنری کرامت و مجموعه بزرگ انوار افتاب»

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

 

جلال بیطرفان

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.