پیام تبریک مدیرعامل موسسه انوار آفتاب به مناسبت روز جهانی معلولین

 

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب در پیامی، فرارسیدن ۱۲ آذرماه برابر با سوم دسامبر، روز جهانی معلولین را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک گفت؛ متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

امام رضا(ع) فرمودند: خداوند توانمندان را مکلف کرده است که امور بیماران از کار افتاده و بلا دیدگان را سامان دهند.

 

دوازدهم آذر روز جهانی معلولین، روز تکریم و تجلیل از افرادی است که با وجود بسیاری از مصائب و مضایق با خودباوری و با تکیه بر اراده‌ای محکم و با حضور در عرصه‌های گوناگون اجتماع ثابت کرده‌اند که می‌توانند با تلاش و همتی مضاعف از سد مشکلات عبور کرده و شعار " معلولیت مانع پیشرفت نیست " را محقق نمایند.

این روز هشداری است به همه ما که معلولان وجود دارند و وجود خواهند داشت، نیاز آنان نیاز ماست و مشکل آنان مشکل ما، معلولان برادران و خواهران ما هستند که دیوار به دیوار ما در این شهر ساکن هستند.

این عزیزان اگر در انجام برخی امور کم توانند، اما همواره خلاقیت، نبوغ، تلاش، باور و اراده شان چشمه جوشانی است که بر ساحت زندگی جاری است و متانت، خلوص قلب و وسعت نگاهی که خداوند به این عزیزان عنایت فرموده، متاعی گرانبها و دست نیافتنی است.

اینجانب ضمن تبریک مجدد این روز آرزو می کنم این عزیزان و خانواده های محترمشان همواره در صحت و سلامت بوده و ایام و روزهایی پر از شادی، نشاط و آرامش در پیش رو داشته باشند.

 

اجرکم عندالله

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب

11 آذر ۱۴۰۱

 

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.