هر قدم برای ارتقاء آسایشگاه قم، ذخیره آخرت و صدقه جاریه خواهد شد

 

روح الله ابراهیمی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم حضور در آسایشگاه قم را  فرصتی مغتنم عنوان کرد و افزود: هر قدم برای ارتقاء آسایشگاه قم، ذخیره آخرت و صدقه جاریه خواهد شد.

 

دکتر روح الله ابراهیمی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم در بازدید از قم از آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار افتاب قم گفت: حضور در آسایشگاه قم فرصتی مغتنم برای اندیشیدن در خلقت انسان است و اینکه خداوند متعال انسان را جز برای بندگی و عبادت نیافرید.

 

وی بیان کرد: در دوره حیات انسان همواره در برابر ابتلاء و ازمایشات برای خود، فرزندان و پدر و مادر است و اینکه  عمر ادم کوتاه تر از چیزی است که به آن فکر کند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم با اشاره به اینکه در این دوره کوتاه باید اندوخته ای برای روزی که انسان از همه چیز به جز اعمالتش فرار خواهد کرد تهیه کرد، تصریح کرد: انشاالله هر قدم برای ارتقاء آسایشگاه قم، ذخیره آخرت و صدقه جاریه خواهد شد.

فاطمه پورمحمدی، مدیرعامل موسسه خیریه انوار آفتاب نیز گفت: آسایشگاه سالمندان و معلولین قم یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین مراکز نگهداری و توانبخشی شبانه‌روزی کشور می باشد و با کمک مردم نیکوکار اداره می‌گردد.

وی با بیان اینکه هزینه های ماهیانه آسایشگاه حدودا بالغ بر 4 میلیارد تومان می باشد، تصریح کرد: : تمام نیازهای این عزیزان از قبیل خوراک، پوشاک، مواد شوینده و بهداشتی، دارو، درمان، نیازهای‌ عمرانی و... صرفاً به همت خیرین ‌گرامی تامین می‌گردد.

 

همچنین در پایان این بازدید جهت ارائه راهکار و خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به مددجویان این مرکز نشستی مشترک برگزار شد.

 

برای دیدن گزارش تصویری این خبر اینجا کلیک کنید.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

جلال بیطرفان

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.