آسایشگاه سالمندان قم میزبان کتابداران کتابخانه های عمومی قم شد

 

همزمان با روز بیماری های خاص، کتابداران کتابخانه های عمومی قم مهمان پدران آسایشگاه سالمندان قم شدند.

 

در این مراسم خدمات کتابخانه ای همچون قصه گویی و بلندخوانی کتاب، عروسک گردانی و مسابقه طناب کشی برای این عزیزان برگزار شد.

 

خاطر نشان می شود چندی پبش کارگروه ارائه خدمات کتابخانه ای به گروه های ویژه اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم با حضور مهدی توکلیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قم؛ جلال بیطرفان، مدیر روابط عمومی و رسانه آسایشگاه انوار آفتاب؛ زهرا محمدی، مدیر داخلی آسایشگاه فاطمی و جمعی از مسئولین کتابخانه و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

 

در این جلسه معین شد تا از 8 اسفند ماه همزمان با روز بیماری های خاص، کتابداران در هفته اول هر ماه با حضور در این دو آسایشگاه خدمات کتابخانه ای همچون قصه گویی و بلندخوانی کتاب را به سالمندان ارائه کنند.

 

برای دیدن برای دیدن گزارش تصویری این مراسم اینجا و فیلم اینجا کلیک کنید.

 

برای آشنایی با آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب اینجا و برای مشارکت و نیکوکاری اینجا کلیک کنید.

 

list item image

مواد غذایی

برنج، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ، پنیر، مربا، حلوا، شکر و قند، چای، شیر، سس مایونز، ادویه جات، آبلیمو، ماکارونی، سیب زمینی، پیاز، میوه فصل و...

list item image

پوشاک

حوله حمام و دستی، پارچه لباس، پارچه ملحفه، بالش و تشک، دمپائی، جوراب، پتوی مسافرتی، کلاه، پتو، دستکش، لباس های متنوع

list item image

بهداشتی و شوینده

ایزیلایف، شامپو، مایع های: (ظرفشویی، دستشویی، سفید کننده، جرم گیر، نرم کننده)، پودر دستی و ماشینی، صابون، لیوان یکبار مصرف، ماگ

در آسایشگاه سالمندان و معلولین انوار آفتاب قم بیش از 420 سالمند و معلول نیازمند و بی سرپرست بصورت شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند. تمام نیازهای این عزیزان با کمک و همت مردم نیکوکار تأمین میگردد. شما نیز میتوانید ما را در نگهداری این عزیزان یاری نمائید. 

پرکاربردترین اقلام مورد نیاز:

به اطلاع صاحبان محترم کسب و کار میرساند تمامی اقلام اهدائی به مؤسسه خیریه انوار آفتاب معاف از مالیات می‌باشد.